loader image

“Łączymy pracę z pasją, dlatego nie potraktujemy ciebie taśmowo”

Skwer Solidarności 11,
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Telefon: 728 329 423
E-mail: studio@zabronmitattoo.pl

Image Alt

Porady

Image Alt
a

Jak powstaje projekt?

Projekt zawsze przygotowywany jest w dniu terminu. Powstaje w oparciu o wywiad z klientem oraz na podstawie zdjęć poglądowych przyniesionych na sesję. Klient przedstawia swoje oczekiwania względem wzoru, my przedstawiamy możliwości i po akceptacji obu stron przystępujemy do działania.

Zanim się do nas odezwiesz

Najważniejszy jest pomysł! Najbardziej zależy nam na tym, żeby ludzie podchodzili do swoich projektów bardzo indywidualnie. Szukajcie inspiracji w zdjęciach, a nie gotowych już tatuażach. Poświęćcie czas na przemyślenie swojego tatuażu, nie sugerujcie się najbardziej popularnymi zdjęciami w Internecie. My zrobimy resztę. Przed umówieniem się przejrzyjcie portfolio naszych artystów i zwróćcie uwagę w jakich stylach pracują, czy wykonują tatuaże w kolorach czy nie. Bądźcie świadomi wybierając odpowiednią dla siebie osobę.

a
a

Jak przygotować się do sesji?

Po pierwsze nie ma co się stresować. Zalecamy zadbać o skórę odpowiednio wcześniej- nie opalaj jej, nawilżaj balsamami. Przed sesją wyśpij się, wydepiluj miejsce, w którym będzie wykonywany tatuaż. Przed tatuowaniem absolutnie nie można pić alkoholu oraz spożywać tabletek przeciwbólowych. Wpływa to na rozszerzenie naczyń krwionośnych czego następstwem może być rozlanie tuszu pod skórą. Załóż luźny strój, który nie będzie powodował dyskomfortu oraz zabierz ze sobą dobry humor.

Pielęgnacja

Jak dbasz tak masz” to hasło w kwestii pielęgnacji tatuażu strzał w dziesiątkę. I chociaż z reguły instrukcja gojenia jest jedna, warto zachować czujność i bacznie obserwować nowo wytatuowane miejsce. Nie bójcie się zadawać pytań! Podczas sesji, wiadomo, emocje czasami biorą górę, nie wszystko się pamięta. A my nie gryziemy

a
Foty z Instagrama