loader image

“Łączymy pracę z pasją, dlatego nie potraktujemy ciebie taśmowo”

Skwer Solidarności 11,
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Telefon: 728 329 423
E-mail: studio@zabronmitattoo.pl

Image Alt

Laser

Image Alt

Laser

Laser Laser Q-Switch Nd Yag to dobrej jakości urządzenie do usuwania tatuażu oraz makijażu permanentnego na wysokim poziomie bezpieczeństwa. W trakcie zabiegu dochodzi do termicznej reakcji w strukturach naskórka, gdzie następuje rozbicie pigmentu na mniejsze cząsteczki, a następnie jego sukcesywnego wydalania z naszego organizmu.

Usuwanie tatuażu

Usunięcie pigmentu zaczyna się od razu po wykonanym zabiegu lecz trwa stopniowo, dlatego podczas procesu usuwania tatuażu potrzebna jest odrobina cierpliwości. Od czego zależy skuteczność zabiegu? Przede wszystkim od stanu zdrowia oraz kondycji skóry klienta, przyjmowanych leków, wielkości i intensywności usuwanego tatuażu, tego w jakim sprzętem i przy użyciu jakich składników został wykonany. Te zagadnienia szczegółowo omawiamy z klientami podczas pierwszej konsultacji.

Ile sesji potrzeba do usunięcia tatuażu?

Proces usuwania tatuażu jest dosyć długotrwały. Przerwy pomiędzy sesjami powinny wynosić ok 6-8 tygodni. I tak na dobrą sprawę, pierwszą ocenę skuteczności, możemy przeprowadzić dopiero po pierwszym zabiegu. Ilość sesji zależy od wielkości, poziom wbicia tatuażu pod skórę, rodzaju użytego pigmentu jak i również staranności w pielęgnacji po. Najważniejsze jest to, żeby aby proces wytwarzania nowego naskórka przebiegał prawidłowo, trzeba pozwolić mu goić się własnym rytmem. Usuwanie strupków podczas regeneracji skóry może powodować powstawanie blizn, infekcje. Trzeba pilnować żeby świeżo usunięty tatuaż chronić przed słońcem. Krem z filtrem+50, jak w przypadku tatuaży, jak najbardziej wskazany!

BÓL?

Ból to oczywiście pojęcie względne, niebywałym plusem jest fakt, że sesja usuwania tatuażu jest zdecydowanie krótsza od samego tatuowania także do przeżycia. Szczegółowe informację oraz nazwy środków do pielęgnacji przekazywane są każdorazowo po wykonanej sesji. Macie pytania? Zapraszamy na konsultacje!

Foty z Instagrama